понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 183
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Најсекси пар во моментов: Хектор од серијата „Руби“ со русокосата убавица (ФОТО)

Најсекси пар во моментов: Хектор од серијата „Руби“ со русокосата убавица (ФОТО)

Себастијан Рули, кој кај нас е познат по улогата на Хектор од серијата „Руби“, ја поддржа својата сакана Анхелика Бојер на Premios TvyNovelas 2019 во Мексико.

На синиот тепих, 43-годишниот актер позираше со својата девојка, која на свеченоста се закити со награда за Најдобра актерка.

Атрактивната актерка носеше златна креација. Тие двајца се најсекси пар на сцената во моментов.

Парламентарни избори 2020