сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 70
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Најсексапилната тенисерка на светот има ново момче- парот фатен во незгодни пози, а на тенисерката и испадна бикинито, па се виде се (ФОТО)

Најсексапилната тенисерка на светот има ново момче- парот фатен во незгодни пози, а на тенисерката и испадна бикинито, па се виде се (ФОТО)

Светската тенисерка Ежени Бушар ова лето на прво место наместо тенисот го стави уживањето со своето ново момче.

Таа испадна уште во првото коло од УС Опен, бидејќи сакала да се забавува со своето ново момче Конор Дејвис Џуниор.

Парот ужива во Мајами, а не се не срами да разменува нежности пред присутните и папараците.

Освен двајцата во жешки пози, тенисерката беше уловена и незгодна ситуација испаѓајќи и костимот за капење, покажувајќи ја едната града, погледнете.