недела, 28. мај 2023. Вести денес: 86
home Познати

Најсексапилната Aлбанка „одлепи“ кога го виде жешкото селфи после тренинг на Џеј Ло, па ѝ испрати порака од теретаната (ФОТО+ВИДЕО)

Најсексапилната Aлбанка „одлепи“ кога го виде жешкото селфи после тренинг на Џеј Ло, па ѝ испрати порака од теретаната (ФОТО+ВИДЕО)

Рита Ора, пејачката со албанско потекло, не можеше да го сокрие своето воодушевување кога го виде селфито на Џенифер Лопез објавено по завршувањето на тренингот.

Затоа Рита одлучи да и возврати на американската поп ѕвезда.

Ора ја постираше фотографијата на Инстаграм од Џеј Ло за која сите зборуваат и врз неа напиша: Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација! Но, Ора не запре таму, па објави фотографија и видео од теретаната…

… Покрај нив напиша: “Џеј Ло, ова е за тебе!”. Погледнете:

Today’s pre show warm-up ???

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Извор: Вистина.мк