среда, 22. септември 2021. Вести денес: 10
home Познати

НАЈПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ ДОСЕГА: Од жешките пози на Милица Павловиќ ќе останите без здив (ФОТО)

НАЈПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ ДОСЕГА: Од жешките пози на Милица Павловиќ ќе останите без здив (ФОТО)

Атрактивната пејачка Милица Павловиќ ги запали социјалните мрежи со жешките пози и провокативното издание.

Пејачката позираше во црна кожена сукња, а многумина ја споредија со фаталната жена мачка.

Не изостанаа ниту коментарите од нејзините обожаватели:

„Бомба“, „Жена-мачка“, „Милице, гориш“, „Презгодна“, „Лудило, баш добро изгледаш“, „Грмиш“, глсеа само дел од коментарите на нејзините обожаватели.

Коронавирус