понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 131
home Познати

Најпознатиот српски јутјубер повторно уапсен- овој пат еве што направил со својата бесна машина вредна брдо пари (ВИДЕО)

Најпознатиот српски јутјубер повторно уапсен- овој пат еве што направил со својата бесна машина вредна брдо пари (ВИДЕО)

Вчера попладнето од страна на полицијата бил приведен Бака прасе познатиот јутјубер кој со своето Порше Карера возел недозволена брзина во центарот на Белград.

Популарното момче откако било стопирано од полицијата веднаш било приведено и однесено во полициска станица.

Автомобилот инаку бил со странски регистарски таблички, а откако завршил во станица, неговиот автомобил од улица го преземале од страна на пајак службата.

Повеќе детали од полицијата се уште нема, а не било познато ниту со која брзина возел тој.

@_ivex__##fyp ##foryoupage ##foryou ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral ##viral

♬ Tleet x Cristal MOET – QuesZee’s Spare Account

Коронавирус