вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 98
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Најпознатиот англиски фудбалер изнајмил приватен остров само за него и сопругата за да може да се фотографираат голи (ФОТО)

Најпознатиот англиски фудбалер изнајмил приватен остров само за него и сопругата за да може да се фотографираат голи (ФОТО)

Легендарниот фудбалер Џон Тери одлучил заедно со својата сопруга да изнајмат приватен остров на Малдивите.

Фудбалерот на Астон Вила и неговата сопруга Тони овие денови уживаат во рајското опкружување на Малдивите, а тоа е доволен повод парот да се раскомоти и да не размислува на папараците, ниту за другите туристи, но не и доволен повод за да бидат присутни во медиумите.

Имено на својот Инстаграм профил сопругата на Тери секојдневно објавува провокативни фотографии кои предизвикуваат голема медиумска фама.

Think I need to work on my tan lines ??

A post shared by Toni Terry (@toniterry26) on

Коронавирус