петок, 25. септември 2020. Вести денес: 113
home Познати

Најпознатата Жена мачка објави фотографии што ќе ве натераат веднаш да почнете со вежбање

Најпознатата Жена мачка објави фотографии што ќе ве натераат веднаш да почнете со вежбање

Минатата година за Хали Бери (53) беше обележана со фитнес. Актерката цела 2019 година ги споделуваше своите совети за тренирање и исхрана.

Сега таа реши да ги потсети обожавателите зошто овие две работи се предност за здравјето и среќата што зрачи од секоја нејзина фотографија.

„Благодарам што бевте со мене на оваа платформа. Го ценам секое посебно чувство што го добив од сите вас. Среќна 2020 година “, напиша таа, објавувајќи девет фотографии кои привлекоа најголемо внимание кај корисниците на Инстаграм.

Од прославувањето на нејзиниот 53-ти роденден без градник со фотографии од интензивните подготовки за филмот „Bruised“ поради кој стомакот го доведе до совршенство, секоја крие некоја посебна приказна.

„Бесмртна си“ и „Благодарам што нè мотивираш“ се само некои од пораките што следуваа.

Тајната на нејзиниот изглед се кружните вежби, но и кето диета која е наведена на списокот на најпопуларните во 2019 година.

Коронавирус