понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Познати

Најпознатата секс бомба на сите времиња пристигна во Русија- од трибините ќе го бодри своето 20 години помладо момче (ФОТО)

Најпознатата секс бомба на сите времиња пристигна во Русија- од трибините ќе го бодри своето 20 години помладо момче (ФОТО)

Вечерва во Русија вечерва се игра првото полуфинале на СП помеѓу Белгија и Франција, но целото внимание денеска во светските медиуми е свртено кон пристигнувањето на Памела Андерсон во земјата.

Имено секс бомбата на 90-тите пристигна во поддршка на своето момче Адил Рами кој ќе ги брани боите на Франција вечерва.

Инаку освен актерката и плејбој зајачицата, во Санкт Петербург  денеска на важниот меч се поканети и останатите девојки, сопруги и пријатели на фудбалерите.

Но, повеќе од јасно е дека Памела која има 51 година ќе го привлече целото внимание, како и нејзиното момче кое има 32 години.

Најнови вести

Коронавирус