вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Најпознатата “полничка“ манекенка во ретро костим за капење кој одлично им стои на жените

Најпознатата “полничка“ манекенка во ретро костим за капење кој одлично им стои на жените

Најпознатата плус сајз манекенка Ешли Греам докажала дека жените може да изгледаат добро без оглед на тоа колку чини парчето облека кое го носат.

Ешли Греам моментално е на Капри со својот сопруг, а своите обожаватели на Инстаграм ги почестила со неколку фотографии од летувањето.

 

 

View this post on Instagram

 

#HeatWave ?? obsessed with this suit by @gabifresh

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Греам облекла едноставен костим за капење со ремен, кој е хит за ова лето, а го потпишува брендот „Swimsiuits For All“. Сопственичка на овој бренд е блогерката Габи Фреш која и самата е плус сајз девојка и креира костими за капење за пополните жени.

 

Ваков костим за капење е идеален за жена која сака да ги сокрие своите “недостатоци“.

Коронавирус