четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 154
home Познати

Најпознатата хрватска „улична пиљарка“ смени професија: Кристина – Мандарина до вчера продаваше овошје, од неодамна таа…(ФОТО)

Најпознатата хрватска „улична пиљарка“ смени професија: Кристина – Мандарина до вчера продаваше овошје, од неодамна таа…(ФОТО)

Јавноста ја запознакако цицлестата и сексапилна улична продавачка на овошје. Кристина Пенава, најпознатата хрватска „пиљарка“ која се прослави под прекарот Кристина – Мандарина, најпрвин со неколку естетски зафати го смени личниот опис, а сега очигледно сменила и професија.

Откако на кусо „апстинираше“ од јавноста, таа се врати на објавување фотографии на Инстаграм по пауза од речиси еден месец, и тоа на голема врата.

Атрактивната бринета „од улична пиљарка“ се преквалификува во „еротска инфлуенсерка“ на Инстаграм, па ако Кристина – Мандарина до вчера продаваше овошје, однеодамна почна да ја продава својата интима.

Имено, најпознатата хрватска продавачка на овошје отвори своја OnlyFans страница. Таа на неа ги продава своите интимни видеоснимки и фотографии, сама или во друштво…

Соло, двојка, тројка, разголени клипчиња и фотографии не една, две три… дами, во различна секси долна облека и разновидни еротски пози.

Како на пример онаа на која Кристина -Мандарина позира полугола на каучот, или во „жешка двојка“, заедно со нејзината секси партнерка.

Фотографииите иако за час собраа илјадници лајкови, Кристина сепак ги ограничи своите коментари на објавите.

Коронавирус