сабота, 6. август 2022. Вести денес: 25
home Познати

НАЈНОВА ФОТОСЕСИЈА: Утринско будење со Јелена Карлеуша повторно качена на јахта

НАЈНОВА ФОТОСЕСИЈА: Утринско будење со Јелена Карлеуша повторно качена на јахта

Српската пејачка Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува своите фанови со провокативни фотографии и видеа на својот Инстаграм профил.

Пејачката пред два дена објави топлес фотографии на Инстаграм. Таа позираше на една луксузна јахта, а фанвите не престануваа да и коментираат колку е секси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Карлеуша и денес објави провокативни фотографии најверојатно од истата јахта, но овој пат таа не беше топлес, пејачката позираше во розово танга бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

Коронавирус