петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Најмладата милијардерка провокативна како никогаш досега: Кајли Џенер како „секс робинка“ (фото)

Најмладата милијардерка провокативна како никогаш досега: Кајли Џенер како „секс робинка“ (фото)

Кајли Џенер, најмладата милијардерка на светот, често и со задоволство објавува голи и провокативни фотографии на својот Инстаграм.

Сега ги израдува своите обожаватели со фотографијата каде е разголена во долна облека, а нејзиното тело и бујните облини се замотани со розово јаже!

Фотографиите ги воодушевија сите, особено припадниците на посилниот пол, а за оваа пригода таа има перика која има драматична должина за уште повпечалив ефект.

„Јаже од рајот“, коментира еден следбеник.

Патем, неодамна асистентката на Кајли, Викторија Вилароел се откажа од позицијата, а работеше за неа уште од 2015 година. Иако ја напушти функцијата, Викторија остана во добри односи со Кајли. Престана да работи затоа што сакаше да се посвети на себеси и нејзината кариера.

– Јас работев за неа пет години. Таа стана една од моите најблиски пријателки. И двете решивме дека е време професионално да растеме. Таа сè уште е една од моите најдобри пријателки и нашите односи само го зајакнаа “, вели Викторија.

Коронавирус