понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 60
home Познати

Најлудото издание на Карлеуша (ФОТО)

Најлудото издание на Карлеуша (ФОТО)

Во последно време таа не престанува да шокира со своите модни изданија и често поради нив доаѓа во судир со своите колеги од шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а и со следбениците на Инстаграм, особено повозрасни госпоѓи.

И овој пат ЈК реши да ги изненади своите следбеници, и повторно создаде хаос на социјалните мрежи.

Јелена покажа чудна креација, која треба да претставува некаков дел од зимска облека, но во која нема да ви биде дозволено никаде освен на социјалните мрежи или пак на филм за возрасни, а фотографијата е направена пред нејзиниот автомобил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

И вака полугола, нешто како облечена, пејачката никого не остава рамнодушен од своите верни обожаватели.

За дополнително да ја загрее ситуацијата, застана во кучешка поза со напрчен задник, како нешто да зема од џипот.

Ама, тоа е Јелена, нели?!

Најнови вести

Коронавирус