недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 73
home Познати

Најхрабро до сега: Наташа Беквалац облече провиден фустан, а кога ќе видите што носеше под него ќе се препотите (ФОТО)

Најхрабро до сега: Наташа Беквалац облече провиден фустан, а кога ќе видите што носеше под него ќе се препотите (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац во провокативна комбинација ги остави фановите на Инстаграм со подотворени усти и во неверување.

Пејачката облече црн потполно провиден фустан, а под него таа носеше боди кое и ја истакна фигурата.

Еден ден претходно инаку пејачката облече уште посмела комбинација исто така провиден фустан, погледнете.

Коронавирус