вторник, 17. септември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Најголемите ѕвезди на Балканот со порака за настапот на Тамара (ФОТО)

Најголемите ѕвезди на Балканот со порака за настапот на Тамара (ФОТО)

Двете супер-ѕвезди од соседна Србија, Јелена Карлеуша и Цеца, преку социјалните мрежи, ги повикаа своите симпатизери  гласот да го дадат за нашата Тамара.

Тие на своите профили на Инстаграм објавија фотографии на Тамара, редниот број.

Најнови вести