недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 54
home Познати

Најбогатиот човек на светот го покажа 9- месечниот син (ФОТО)

Најбогатиот човек на светот го покажа 9- месечниот син (ФОТО)

Илон Маск, официјално најбогатиот човек на светот, објави фотографија од својот 9-месечен син и предизвика воодушевување меѓу корисниците на социјалните мрежи, бидејќи тој ретко објавува семејни фотографии, особено не од најмладиот син.

Сопственикот на Тесла и Неуралинк објавил фотографија на која неговиот син му ја влече маицата додека тој разговара на мобилен телефон.

ЕУРО 2020

Македонија