среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 80
home Познати

Наградно прашање, на кого попрво ќе му пукне воденикот: Тамара Тодевска позираше со Игор Џамбазов (ХИТ ФОТО)

Наградно прашање, на кого попрво ќе му пукне воденикот: Тамара Тодевска позираше со Игор Џамбазов (ХИТ ФОТО)

Македонската пејачка Тамара Тодевска на својот Инстаграм профил објави фотографија која речиси ги насмеа сите нејзини следбеници.

Станува збор за фотографија на која пејачката позира заедно со Игор Џамбазов, а во преден план се нивните стомаци.

Бремената пејачка под фотографијата постави наградно прашање: На кого попрво ќе му пукне водењакот?, праша пејачката.

Фотографијата стана хит, а за само два часа собра близу 4 илјади лајкови, погледнете:

View this post on Instagram

 

Наградно прашање : “На кого попрво ќе му пукне водењакот?” ???

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Најнови вести

Коронавирус