петок, 9. декември 2022. Вести денес: 96
home Познати

Надал пред цело семејство ја “зграпчи“ згодната девојка (ФОТО)

Надал пред цело семејство ја “зграпчи“ згодната девојка (ФОТО)

Еден од најдобрите тенисер, Рафаел Надал се ноаѓа на заслужен одмор како и најголем дел од неговите колеги по крајот на сезоната.

Шпанецот ги одбра топлите краеви, а за Надал ова е втор одмор годинава. Сега се реши на луксузен одмор да ја поведе целата фамилија.

Папараците не му даваат мира со оглед на тоа што го фатија на лице место како разменува нежности и се бакнува со својата девојка.

 

Qatar 2022