петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 114
home Познати

Набилданиот актер го викаат „Карпата“, а се стопи во прегратка на својата ќерка: Еве зошто е горд! (ФОТО)

Набилданиот актер го викаат „Карпата“, а се стопи во прегратка на својата ќерка: Еве зошто е горд! (ФОТО)

Славниот актер Двејн Џонсон, попознат како „Карпата“, на Инстаграм гордо објавил фотографија со својата ќерка Симоне Александра.

Тој се топи во прегратката со својата 17- годишна ќерка која само што го завршила средното образование.

„Многу сум горд на својата прва ќерка која заврши средно училиште без никакви проблеми и сега е подготвена за Њујорк Универзитетот“, напишал Двејн на што таа веднаш му одговорила.

-Фала ти што дојде. Те сакам“, напишала Симоне и со тоа го „истопила срцето“ на обожавателите на The Rock кои пронашле уште една интересна тема за дискусија.

Коронавирус