недела, 4. јуни 2023. Вести денес: 73
home Познати

На жените нема да им биде добро: Италијанскиот милионер и миленик на сите се вакцинираше во Белград и тоа без маичка на себе (ФОТО)

На жените нема да им биде добро: Италијанскиот милионер и миленик на сите се вакцинираше во Белград и тоа без маичка на себе (ФОТО)

Популарниот италијански милионер и миленик на жените Џанлука Ваки (52) се вакцинираше во Белград.

Имено Џанлука во Белград пристигнал со приватен лет, а дошол само поради вакцинација и тоа на саемот во главниот град.

Тој ќе се врати во Белград за три недели каде следува негова ревакцинација.

На радост на жените италијанскиот милионер се вакцинираше без маичка на себе, па сосема гол покажа дека е видно расположен додека медицинската сестра го боцка во раката.

Тој во светот се прослави со танцувачките видеа, а од тогаш е се повеќе во центарот на вниманието на светската јавност, а на Инстаграм го следат повеќе од 20 милиони луѓе.