сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

На водителот му порача дека е безобразен- Наташа Беквалац ронеше солзи среде емисија, а причината ќе ги растажи сите (ВИДЕО)

На водителот му порача дека е безобразен- Наташа Беквалац ронеше солзи среде емисија, а причината ќе ги растажи сите (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Наташа Беквалац повторно се расплака среде емисија, откако тоа претходно пред неколку години го направи во емисијата „Амиџи шоу“.

Овој пат пејачката во емисијата „Гламур“ беше емотивно изненадена од видеоприлогот во кој таа е со нејзините ќерки Хана и Катја.

По видеото таа започна да плаче а на водителот му порача дека е безобразен.

-Јас сега навистина ќе бидам најголема плачка која некогаш била на телевизија, навистина не си нормален, изјави Беквалац по гледање на прилогот.

Целиот емотивен прилог и солзи на пејачката можете да ги погледнете од 27:50 минута.

Коронавирус