недела, 24. септември 2023. Вести денес: 27
home Познати

На вереницата и е забрането да го посетува Дарко Лазиќ, еве и зошто

На вереницата и е забрането да го посетува Дарко Лазиќ, еве и зошто

Следната недела на Дарко Лазиќ му е закажана нова операција, а по наодите можно е во наредните неколку недели да ја напушти болницата.

Оние кои во моментов можат да го видат се само неговата мајка и докторите.

Ова го изјавил неговиот брат Драган, кој во едно интервју додава, дека го видел својот брат само на кратко и дека никој не може да го посетува заради вируси.

Со неговата бивша сопруга Ана Севиќ не е во добри односи, а неговата вереница Марина Гагиќ иако доаѓала на посета секој ден сепак не можела да го посети и да влезе во неговата соба.