вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 10
home Познати

На ваква драстична промена не се нафатила ниту една пејачка: Емина Јаховиќ повеќе не изгледа вака (ФОТО)

На ваква драстична промена не се нафатила ниту една пејачка: Емина Јаховиќ повеќе не изгледа вака (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ ги воодушеви фановите на социјалните мрежи со својот нов имиџ.

Имено пејачката ја промени својата боја на коса за потребите на новиот спот кој го сними неодамна.

 

View this post on Instagram

 

Be #exploziv? @gazda_paja_official

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Новиот имиџ на пејачката ја истакнува нејзината розова боја на коса, а позитивните коментари буквално ја преплавија пејачката, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Be #exploziv ? @gazda_paja_official

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Коронавирус