понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 79
home Познати

На терен е “ѕвер“, а дома емотивен татко: Пораката од Миркуловски до неговата ќерка ќе ве разнежни

„Мојата прва радост денес полни 5 годинки. Секогаш да бидеш насмеана и среќна“.
На терен е “ѕвер“, а дома емотивен татко: Пораката од Миркуловски до неговата ќерка ќе ве разнежни

Македонскиот ракометен репрезентативец Филип Миркуловски денес го прослави роденеденот на својата ќерка Јована.

Тој на Фејсбук сподели фотографија и емотивна порака за неговата прва радост.

„Мојата прва радост денес полни 5 годинки. Секогаш да бидеш насмеана и среќна“.

Коронавирус