вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

На терен ѕвер, дома нежен татко: Цел Балкан се смее на влечките на Душко Тошиќ (ФОТО)

На терен ѕвер, дома нежен татко: Цел Балкан се смее на влечките на Душко Тошиќ (ФОТО)

Фудбалерот Душко Тошиќ кој неодамна беше во центарот на вниманието поради турбулентниот брак со Јелена Карлеуша, очигледно им ја исполнува секоја желба на своите ќерки.

Семејството е сместено во луксузниот хотел во Кина, а од таму објави фотографија која го насмеа цел Балкан.

На неа е Душко со ќерките Атина и Ника, а она што посебно е интересно на фотографијата е што тие сите имаат ист стајлинг.

Душко позира прегрнат со своите ќерки и облечен е како нив во бањарка и влечки со Мики Маус со кои ги воодушеви корисниците на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус