сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 64
home Познати

НА ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЌ ИТНО И Е ПОТРЕБНА ПОМОШ: Заплака на Инстаграм, се наоѓа во страшна неволја!

НА ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЌ ИТНО И Е ПОТРЕБНА ПОМОШ: Заплака на Инстаграм, се наоѓа во страшна неволја!

Целосен хаос!

Пејачката Теодора Џехеровиќ побара помош од нејзините следбеници на Инстаграм.

Имено, Теодора имала непријатна ситуација, за што јавно се пожали на својот профил на Инстаграм, а потоа итно побара помош од нив.

Во видеото, пејачката покажа спална соба која беше во невиден хаос, работите беа расфрлени насекаде, отворени куфери и сето тоа требало да се среди што младата пејачка ја мрзело, па мислела дека нејзините следбеници ќе и помогнат се да среди.

– Барам помош од пријател? – напиша Теодора на Инстаграм.

Локални избори 2021