среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Познати

На српската водителка и се случил несекојдневен пех во бањата: Кога пастата за заби ќе ја замениш со крема за депилација! (ФОТО)

На српската водителка и се случил несекојдневен пех во бањата: Кога пастата за заби ќе ја замениш со крема за депилација! (ФОТО)

Водителката Ана Михајловски речиси никогаш не зборува за својата приватност, а како што рече и претходно, својот живот го држи подалеку од очите на јавноста. Сепак, таа им откри на своите следбеници на социјалните мрежи каква бизарна несреќа и се случила неодамна во бањата.

Имено, Ана откри дека по грешка започнала да ги мие забите со крем за депилација, бидејќи амбалажата била многу слична на онаа со пастата за заби.

„Во животот е многу важно вашата паста за заби да не е во слично пакување како кремот за депилација. Животно искуство …“, напиша Ана.

„Си имала среќа… Гледај друг пат да не ги смешаш средството за плакнење уста, со средството за чистење  WC шолја“ – и порача еден нејзин обожавател и следбеник на социјалните мрежи.

Qatar 2022