понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 39
home Познати

На сексапилната манекенка и испадна фустанот на црвениот тепих- сите гледаа во нејзината брадавица која не можеше да ја сокрие

На сексапилната манекенка и испадна фустанот на црвениот тепих- сите гледаа во нејзината брадавица која не можеше да ја сокрие

На бразилската манекенка Фернанда Лиз на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан и испадна едната града до „лабавото“ деколте кое не успеа да и се задржи на телото.

Манекенката се обиде да го подигне фустанот, но безуспешно, фотографите беа пребрзи за да ја уловат манекенката гола.

Манекенката за време на овој гаф се смееше додека набрзо веднаш ја сокри брадавицата со рака.

Според многумина таа била најлошо облечена на црвениот тепих, но сепак најзгодна, уверете се самите.

Коронавирус