понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 44
home Познати

На себе не носеше ниту градник, ниту гаќички, па Шерифовиќ и постави безобразно прашање – Карлеуша остана подзината (ФОТО)

На себе не носеше ниту градник, ниту гаќички, па Шерифовиќ и постави безобразно прашање – Карлеуша остана подзината (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша нема ден да не биде во центарот на вниманието поради нејзиниот впечатлив и невообичаен стајлинг.

Овој пат таа се одлучи за комбинација под која не носеше гаќички на себе.

Имено пејачката на снимањето на новата емисија „Ѕвездите на гранд“ се појави во сребрен долг фустан, но сите забележаа дека таа нема ниту градник, ниту гаќички на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Да се увери во тоа дека нема ништо на себе нејзината колешка Марија Шерифовиќ ја запраша токму тоа – дали Карлеуша на себе носи нешто?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Иако пејачката не сакаше да одговори фановите се убедени дека оваа комбинација и стои одлично на неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Најнови вести

Коронавирус