среда, 7. декември 2022. Вести денес: 16
home Познати

На себе имаше само парфем и тетоважа: Гоца Тржан т*плес на плажа, од глетката ќе се препотите во истиот момент (ФОТО)

На себе имаше само парфем и тетоважа: Гоца Тржан т*плес на плажа, од глетката ќе се препотите во истиот момент (ФОТО)

Пејачката Гоца Тржан ги запали социјалните мрежи со новата топлес фотографија.

Имено, пејачката на својот Инстаграм објави фотографија на која позира на лежалка на плажа. На себе имаше само долен дел од бикини, додека пак горе немаше ништо односно голите гради ги покраи со раце.

„Носам само парфем, руменило и тетоважа, кога ќе ме бакнеш се мирише на плажа“, напиша Тржан покрај фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan)

Пејачката доби еден куп комплименти за нејзиниот изглед, а многу напишаа дека изгледа одлично и може да парира на нејзините помлади колешки.

Qatar 2022