четврток, 12. декември 2019. Вести денес: 98
home Познати

На Рада Манојловиќ ќе и испаднеа градите од градникот- по интервенцијата таа умешно се насмеа пред камерите (ВИДЕО)

На Рада Манојловиќ ќе и испаднеа градите од градникот- по интервенцијата таа умешно се насмеа пред камерите (ВИДЕО)

На едно снимање на новогодишна емисија познатата српска пејачка Рада Манојловиќ дојде во провокативно издание со што предизвика вистински хаос.

Пејачката пред да влезе да ја снима емисијата позираше пред фоторепортерите, а таму и се случил мал инцидент.

Имено на пејачката ќе и излегле градите од градникот па таа мораше да интервенира.

„Малку лево, малку десно и проблемот беше решен“, погледнете.