четврток, 5. август 2021. Вести денес: 95
home Познати

На прагот е да наполни 50 години – Руслана не старее, кога ќе го видите нејзиното стегнато тело и стомачни ќе се фатите за главата (ФОТО)

На прагот е да наполни 50 години – Руслана не старее, кога ќе го видите нејзиното стегнато тело и стомачни ќе се фатите за главата (ФОТО)

Во 2004-та година кога настапи на Евровизија, Руслана сите ги освои со убавината и доби награда за најфотогенично лице.

Со нејзината песна „Wild dance” ја однесе победата на Евросонг во Истанбул, а денес пејачката од Украина изгледа подобро од било кога.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

Пејачката сега има 47 години, а кога настапуваше на Евросонг, претставник на Македонија беше Тоше Проески.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

Таа и денес во Украина важи за една од најдобрите пејачки, а освен тоа многумина и завидуваат на сексапилното тело кое го има на прагот на петтата деценија од животот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

Таа инаку е страствен љубител на спортот, а не се срами и да ги покаже своите стомачни честопати на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

Коронавирус