понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 63
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

На овој сексапил “падна“ Роналдо: Неговата вереница никогаш не била поубава (ФОТО)

На овој сексапил “падна“ Роналдо: Неговата вереница никогаш не била поубава (ФОТО)

Георгина Родригез буквално блескаше на доделувањето на наградите од страна на козметичкиот бренд Sesderma.

25-годишната вереница на Кристијано Роналдо го истакна својот сексапил во атрактивна сина креација од Ali Karoui.

Шпанскиот модел заводливо позираше пред фоторепортерите.

Коронавирус