недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 7
home Познати

На овој сексапил “падна“ Роналдо: Неговата вереница никогаш не била поубава (ФОТО)

На овој сексапил “падна“ Роналдо: Неговата вереница никогаш не била поубава (ФОТО)

Георгина Родригез буквално блескаше на доделувањето на наградите од страна на козметичкиот бренд Sesderma.

25-годишната вереница на Кристијано Роналдо го истакна својот сексапил во атрактивна сина креација од Ali Karoui.

Шпанскиот модел заводливо позираше пред фоторепортерите.

Локални избори 2021