вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 56
home Познати

На овој луксуз ќе му позавиди и Цеца: Домот на семејството Родиќ накитено со најскапите новогодишни украси, елката буквално е до таванот (ФОТО)

На овој луксуз ќе му позавиди и Цеца: Домот на семејството Родиќ накитено со најскапите новогодишни украси, елката буквално е до таванот (ФОТО)

Семејството Родиќ е подготвено за претстојните новогодишни и божиќни празници, а најстарата сестра Наташа Родиќ преку социјалните мрежи покажа како го декорирала нивниот дом како од бајките.

Судејќи по фотографиите на нејзиниот Инстаграм профил секое ќоше во домот во Тител буквално е украсено во новогодишен амбиент.

Елката е дополнително украсена со цветови и плишани мечиња, а српските медиуми пишуваат дека таа не се штедела воопшто издвојувајќи пари за оваа пригода.

Таа покажа и како свети целиот дом кога ќе се изгасне светлото, а топлиот амбиент буквално секој го посакува во својот дом, погледнете:

Коронавирус