понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 147
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

На одмор од милион долари: Калиопи покажа како ужива во Турција (ФОТО)

На одмор од милион долари: Калиопи покажа како ужива во Турција (ФОТО)

Македонската пејачка Калиопи оваа година реши да се одмара во Турција.

Калиопи на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии и ја покажа убавината на Турција.

Погледнете…