понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 120
home Познати

На обожавателките им се допаѓа и ваков: Најпосакуваниот турски ерген се запушти за време на пандемијата (фото)

На обожавателките им се допаѓа и ваков: Најпосакуваниот турски ерген се запушти за време на пандемијата (фото)

Турскиот актер Бариш Ардуч кој многумина го препознаваат по улогата во серијата која го прослави, „Вљубениот ерген“, на Инсатграм објави фотографија која ги изненади обожавателките.

Имено, Бариш во време на пандемија најголемиот дел го минува дома, почитувајќи ги мерките на претпазливост, а токму оттука тој пушти и подолга коса.

View this post on Instagram

Fazla uzattım farkındayım. Merhaba ???

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs) on

-Знам дека е предолга. Здраво!- пишува Бариш во описот на фотографијата од која за првпат видовме дека тој има кадрава коса.

Но во коментарите, армијата обожавателки пишуваат дека тој е убав во секакво издание.

loading...

Најнови вести