четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Познати

На нова година пејачката доживеа сообраќајна несреќа: Душата ме боли, го прегазив!

Пејачката Гоца Тржан несреќно ја дочека Новата година.
На нова година пејачката доживеа сообраќајна несреќа: Душата ме боли, го прегазив!

Имено српската пејачка Гоца Тржан во екот на дочекот на најлудата ноќ вчера на социјалните мрежи ги информираше своите фанови дека несреќно ја дочекува новата година откако доживеала сообраќајна несреќа.

-2017 ја испраќам со искршен автомобил бидејќи на автопат удрив куче (душата ме боли) Браво за службите кои ги одржуваат патиштата! Среќа главата ни е на рамена и ни еден дел од нашето тело не ни е скршен. На здравје, напиша пејачката.

Коронавирус