четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 23
home Познати

На неколку дена пред свадбата на синот: Цеца заврши во болница, а сето тоа сакаше да го сокрие од јавноста, сепак не и успеа! (ФОТО)

На неколку дена пред свадбата на синот: Цеца заврши во болница, а сето тоа сакаше да го сокрие од јавноста, сепак не и успеа! (ФОТО)

Познатата фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ пред неколку дена во попладневните часови го напуштила својот дом и се упатила кон Клиничкиот центар во Србија, објавуваат српските медиуми.

Имено пејачката е уловена од страна на екипата „Папарацо Лов“ каде таа во друштво на возачот стигнала до Клиничкиот центар.

Цеца целото време разговарала на телефон, а во болницата се задржала околу половина час.

Цеца во болницата била без шминка и фризура додека на себе носела големи очила за сонце, а веднаш по прегледите си заминала во својот дом на Дедиње.

Коронавирус