сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 8
home Познати

На неговиот гроб се појави сам- Душко допатува од Кина на поменот на својот татко, а кога ќе дознаете каде беше Карлеуша ќе бидете гневни

На неговиот гроб се појави сам- Душко допатува од Кина на поменот на својот татко, а кога ќе дознаете каде беше Карлеуша ќе бидете гневни
ANTONIO AHEL/ATA

Душко Тошиќ беше сам на едногодишниот помен на неговиот татко.

Сопругата Јелена Карлеуша не беше покрај него што на сите во селото Орловат им станало чудно и се сомневаат дека повторно нивните односи се нарушени.

Душко допатува од Кина специјално за поменот бидејќи бил многу врзан за неговиот татко и му недостасувале мајката и сестрата кои ги гледа се поретко.

Таткото на фудбалерот почина по кратко боледување и секогаш истакнувал дека е горд на синот иако како дете бил принуден да го даде во интернат бидејќи не можел да го плаќа неговото школување и тренирање.

Инаку во исто време Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели фотографии од снимањето на „Ѕвездите на гранд“ кое се случи вчера попладне, со што пејачката ги завршила сите работни обврски и денеска била слободна.

Освен тоа таа на Инстаграм сподели и фотографии од новите чизми и очила за сонце кои ги добила на домашна адреса.

 

Коронавирус