четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 64
Во живо

Мицкоски на средба со здравствени работници

home Познати

На неа останаа само гаќичките- водителката топлес по победата на Колумбија, џиновските гради ниту на фотошоп не можеше да ги прикрие

На неа останаа само гаќичките- водителката топлес по победата на Колумбија, џиновските гради ниту на фотошоп не можеше да ги прикрие

Фудбалерите на Колумбија вчера извојуваа победа над Аргентина во првиот меч од „Копа Америка“ победувајќи ја со 2:0.

Оваа победа предизвика вистинска ерупција од емоции во јужноамериканската држава, па се славеше долго во ноќта.

Победата ја прослави и популарната Виви Кастрилион која е модел, ТВ презентерка и инфлуенсерка во Колумбија.

Имено таа сподели сексапилна фотографија на која е топлес, а градите и беа покриени со текст „Напред Колумбија“.

За Виви ова е само почеток, па така најави дека за секој нов успех фановите можат вистински да се препотат на нејзиниот Инстаграм профил.

Најнови вести

Коронавирус