недела, 27. септември 2020. Вести денес: 33
home Познати

На неа останаа само џиновските гради- Дара Бубамара драстично ослабе, па облече минијатурни бикини среде Дубаи (ФОТО)

На неа останаа само џиновските гради- Дара Бубамара драстично ослабе, па облече минијатурни бикини среде Дубаи (ФОТО)

Познатата пејачка Дара Бубамара откако се пофали дека ослабела 15 килограми на социјалните мрежи реши да го покаже своето секси тело.

Пејачката облече минијатурно бикини и позираше на плажа во Дубаи, а под фотографијата доби илјадници коментари за нејзиниот нов изглед.

„Каква мачка си Даро“, „Ама си ослабела“, „Бомба“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

My Dubai ❤️??????? @andrejadamnjanovic ?####dubai

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 

View this post on Instagram

 

In love with Dubai ❤️???? @andrejadamnjanovic #dubai

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус