петок, 31. март 2023. Вести денес: 41
home Познати

„На неа останаа само бујните гради“: Се породи пред два месеци, а сега нема ниту трага од стомакот на Александра Пријовиќ (ФОТО)

„На неа останаа само бујните гради“: Се породи пред два месеци, а сега нема ниту трага од стомакот на Александра Пријовиќ (ФОТО)

Познатата пејачка Александра Живојиновиќ, попозната како Пријовиќ неполни три месеци откако се породи и се врати на работата и започна да го снима својот нов спот за песната „Неповторливо“.

Новопечената мајка ја покажа својата фигура и секси тело по породувањето, а во прв план беа нејзините бујни гради и долги нозе.

Пејачката покажа и дека нема ниту трага од нејзиното породување, ниту пак вишок на килограми.

На снимањето на спотот беше и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ, додека таа се охрабри за креација која беше доста провокативна, погледнете.

фОТО: ATA Images