среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 37
home Познати

На неа остана само главата: Ана Николиќ ослаби толку драстично што дури гола нема да ја препознаете (ФОТО)

На неа остана само главата: Ана Николиќ ослаби толку драстично што дури гола нема да ја препознаете (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ последниов месец е секојдневно во центарот на вниманието во регионалните медиуми и тоа само поради драстичното ослабување до нејзино не препознавање.

Но, очигледно пејачката претерала со нејзиното ослабување со што е тема во медиумите веќе со недели.

Ана овие денови се наоѓа во Мароко каде ги снима спотовите за новите песни кои наскоро ќе им ги претстави на публиката.

Таа на социјалните мрежи често споделува и фотографии од својата фигура, а фановите се почесто коментираат дека таа со слабеењето сепак претерала.

Она што фановите исто така го коментираат е дека пејачката оди од крајност во крајност кога е во прашање нејзината фигура.

„Ана немој веќе да слабееше, те мола, покачи некој килограм“, „час дебела, час анорексична“, „од оваа жена остана само главата“, се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

Sahara ✨ ? @nnmedia_production ??‍♂️@__nikolaevna__elena ? @dharma.beachwear ?‍♀️ @stevansrules ? @bojanvukadinov

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Коронавирус