вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 104
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

На натпревар дојде без градник и го украде вниманието: Емили гледаше во момчето, а сите други во неа!

На натпревар дојде без градник и го украде вниманието: Емили гледаше во момчето, а сите други во неа!

Емили Ратајковски го привлекла целото внимание на НБА натпреварот помеѓу Лос Анџелес Лејкерс и Минесота Тимбервулфс, кога се појавила во Стејплс центарот без градник.

-Дојдов да го видам момчето- напишала манекенката под фотографијата и го означила Леброн Џејмс, кој од ова лето е главна ѕвезда во калифорнискиот тим.

 

View this post on Instagram

 

Checking in on boo @kingjames

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Но, и покрај неговиот резултат на натпреварот, шоуто го украла самата Емили која носела бела маичка без градник.

Коронавирус