понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 174
home Познати

На момците им се заврте во глава: Дара покажа многу повеќе, но сите гледаат во нејзините гради (ФОТО)

На момците им се заврте во глава: Дара покажа многу повеќе, но сите гледаат во нејзините гради (ФОТО)

Дара Бубамара секојдневно објавува жешки фотографии од летувањето, а сега со кратка „врела“ снимка, предизвика хаос на социјалните мрежи.

Пејачката се сними од птичја перспектива, а речиси целиот кадар го завземаа нејзините огромни гради.