понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Познати

На кого играат големите ѕвезди Раде Шербеџија и Милош Биковиќ?

Ни тие не ги пропуштаат најголемите квоти на свет во Mozzart.
На кого играат големите ѕвезди Раде Шербеџија и Милош Биковиќ?

Секој ден букмејкерите во Mozzart ги наградуваат играчите со подарок квота на одредени натпревари.

Тие квоти не се големи или поголеми, туку буквално НАЈГОЛЕМИ на цел свет. Можете да проверите, но никаде нема да најдете поголеми, тоа ви гарантираме.

Тоа го знаат и големите интернационални ѕвезди, како Милош Биковиќ и Раде Шербеџија, кои во спектакуларниот серијал реклами на компанија Mozzart „Биди победник“ објаснуваат зошто токму Mozzart е нивниот избор, но и како е тоа да се обложуваат на искуство.

Донеси одлука. Биди победник.

Најнови вести

Локални избори 2021