среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

На ќерката и купила чанта во висина колку еден стан: Познатата раперка со новиот потег ја налути јавноста (ФОТО)

На ќерката и купила чанта во висина колку еден стан: Познатата раперка со новиот потег ја налути јавноста (ФОТО)

Раперката Карди Би на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира со нејзината ќерка.

Меѓутоа, вниманието падна на модниот дадаток кој ќерката на пејачката го држи во рака.

Имено, Карди на својата наследничка и купила чанта на Хермес Биркин по цена од 50 илјади долари (околу 42 000 евра), пишува Мирор.

Коронавирус