вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 128
home Познати

На Карлеуша ѝ завидуваат и зајачиците од „Плејбој“ (ФОТО)

На Карлеуша ѝ завидуваат и зајачиците од „Плејбој“ (ФОТО)

Сексапилната српска пејачка Јелена Карлеуша повторно провоцира преку социјалните медиуми.

Популарната Карли се надмина себеси, со фотографија на која можат да и позавидат и зајачиците од Плејбој.

Јелена објави фотки на кои позира во необична секси комбинација, а на главата има каубојски шешикр.

Карлеуша позира така што во преден план е нејзиниот буен задник во танга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Локални избори 2021