недела, 8. декември 2019. Вести денес: 0
home Познати

На Инстаграм убавица, во живо нема да ја препознаете: Шок папарацо фотографии од славната девојка (ФОТО)

На Инстаграм убавица, во живо нема да ја препознаете: Шок папарацо фотографии од славната девојка (ФОТО)

Кајли Џенер на Инстаграм постојано објавува фотографии на кои изгледа совршено.

Дотерана, нашминкана, со средена коса, таа важи за една од најубавите девојки на светот.

Но, кога сето тоа ќе се тргне, Кајли изгледа непрепознатливо.

Еден папарацо фотограф ја сликаше Кајли во Беверли Хилс. Прво, дури и на професионалецот му било тешко да ја препознае.

На Инстаграм има 139 милиони следбеници кои се воодушевуваат на нејзините фотографии, но на овие, најновите, сигурно нема да стиснат „ми се допаѓа“.