вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 97
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

На Инстаграм споделува предизвикувачки фотографии, а еве како изгледа без фотошоп (ФОТО)

На Инстаграм споделува предизвикувачки фотографии, а еве како изгледа без фотошоп (ФОТО)

Џејлин Очоа е сензација на Инстаграм, а оваа млада дама ја следат речиси 11 милиони корисници.

 

View this post on Instagram

 

Everyone: Jailyne when are you gonna cut your hair?! Me: NEVER ? @prettylittlething

A post shared by Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda) on

Влијанието на социјалните мрежи, а сега и надвор од нив, и своевидната деловна империја ги изградила благодарение на бујните облини!

Оваа фитнес инструкторка речиси секојдневно ги радува своите милиони следачи со разголени фотографии, или фотографии на кои носи тесна облека која ѝ ги истакнува нејзините раскошни колкови и ѝ го зголемува задникот.

Атрактивната бринета од Аризона не се плаши да го користи своето тело за популарност и заработка, а често примала и критики дека сè на неа е само продукт на фотошоп!

Но, неодамна оваа 22-годишна убавица е фатена на аеродром во Лос Анџелес, а се покажало дека нејзините облини се вистински и дека всушност не изгледа никако поинаку од она што го покажува на Инстаграм.

Папараците ја “начекале“ во обична комбинација – фармерки, светла блуза и длабоки кафени чизми, а и покрај тоа што не била пресреќна што ги гледа, Џејлин вешто им позирала.

Било како, ѝ направиле услуга – оваа инфлуенсерка сега има адут во раце и начин да им ги затвори устите на сите оние кои тврделе дека нејзиниот задник не е вистински.

View this post on Instagram

I look better in person ?

A post shared by Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda) on

View this post on Instagram

Which one is your favorite mood??

A post shared by Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda) on

Коронавирус